Všetky naše referencie (strana 1)

heatservis.sk – oprava a servis kotlov

Spravíme Vám všetko od kotla, rozvodov až po radiatori. Montáž, servis, opravy a revízie kotlov všetkých značiek ako sú Protherm, Junkers, Viessmann,Vaillant, Buderus, Wolf, Immergas, Opop, Ferroli, Novitera, Attack a všetky ostatné značky. Inštalácia celých vykurovacích systémov pre domy, bytovky, firmy, komerčné prevádzky, priemyselné budovy a zariadenia, obce a verejné subjekty. Moderná inštalácia riadiacich systémov vykurovania. Vodárenské, kurenárske a plynarenské práce.

Zadať nezáväzný dopyt

Kotol, rúrky, radiatori, podlahové kúrenie –
Rodinný dom Komjatna

(video referencia – montáž kotla a podlahového kúrenia, klikni play)

Kategoria kotle po výške

Kategoria kotle po sirke

Ostatne povýške

 • Realizujeme montáž, servis,revízie, predaj vykurovacej techniky a riadiacich systémov

 • Naše služby sú určené pre fyzické osoby, firmy, rodinné a bytové domy, komerčné prevádzky, priemyselné budovy a výrobne, obce a verejný sektor

 • Inštalácia všetkých značiek ako sú Protherm, Junkers, Viessmann, Buderus, Vialand, Wolf, Immergas, Novitera, Attack, Ferroli, Opop a všetky ostatné značky..

 • Nerobí nám problém montáž vykurovacích kotlov, solárnej techniky, vzduchotechnika, tepelné čerpadlá, zásobníky, regulačné systémy, vykurovacie telesá, kondenzačné kotle, splyňovacie, kotle na biomasu, elektrické kotle, podlahové kúrenie, rekuperačné jednotky, regulačná technika

 • Práca odvedená na 100% a najlepšia cena

 • Čo sa dohodne, to platí

Máte otázku?Spýtajte sa

  (Údaje budú použité len za účelom komunikácie)

  STAČÍ ZAVOLAŤ A VŠETKO VYRIEŠIME EŠTE DNES

  Každé ráno sa stretneme partia chlapov z rôznych oborov a rozdelíme si prácu podľa potreby. Našou prednosťou je rýchlosť realizácie a tým ušetrené náklady pre Vás.

  Volajte: +421 911 197 290
  Píšte: otazky@heatservis.sk
  Zadajte nezáväzný dopyt

  Stiahnuť tipy, kde aký druh vykurovania použiť a ktoré značký odporúčame

  Tu mozu byt osvedcenia certifikacie

  Osvedčenia, certifikácie

  (tu pojde nejaký text ohladom tych osvedceni co si robis)e printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

  Napíšte nám svoj dopyt a
  my všetko vyriešime za Vás

  Presne popíšete o čo máte záujem a my sa postaráme o riešenie

  Zadať nezáväzný dopyt